SV Dalfsen doet mee aan Vul de Kas-actie van Jumbo Kamphuis

SV Dalfsen doet mee aan de Vul de Kas-actie van Jumbo Kamphuis. Zoals bekend is Jumbo Dalfsen al jaren een trouwe sponsor van onze vereniging.

De actie werkt als volgt: Bij elke 15 euro aan boodschappen ontvang je een unieke code die 15 cent vertegenwoordigt. Je kunt deze code toekennen aan een van de deelnemende verenigingen en direct kans maken op een boodschappenpakket via www.vuldekas.nl/jumbokamphuis.

Je kunt ook de voucher met code in een postbus deponeren die in de winkel staat. SV Dalfsen heeft postbus 31. Hoe meer vouchers via de website of in de postbus, hoe meer geld aan onze vereniging wordt toegekend.

De actie begint op 30 oktober om 08.00 uur en de codes kunnen verzilverd worden tot en met 31 december 2023. Doneer dus je voucher met code aan SV Dalfsen!

 Volg SV Dalfsen op social media: