SV Dalfsen besteedt aandacht aan Week van de scheidsrechter

Sportvereniging Dalfsen besteedt begin oktober aandacht aan de Week van de Scheidsrechter. Het uitspreken van waardering naar de scheidsrechters staat in deze week centraal. De ruim 35.000 (assistent-)scheidsrechters in Nederland maken het immers mede mogelijk dat zo veel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten! Dit seizoen staat 1 tot en met 9 oktober in het teken van de Week van de Scheidsrechter.

SV Dalfsen is zeer blij met de clubscheidsrechters die de thuiswedstrijden op Sportpark Gerner in goede banen leiden. In de Week van de Scheidsrechter staat daarom voor hen, en voor de KNVB-officials die dan bij SV Dalfsen te gast zijn, taart klaar in de bestuurskamer. De vereniging is deze groep vrijwilligers zeer dankbaar en beseft dat zij onmisbaar zijn!

scheids2