SV Dalfsen 1 houdt Ajax gevoel over aan wedstrijd tegen USV 1

Na de verloren ‘finale’ van vorige week tegen SV Zwolle stond voor SV Dalfsen vandaag de Dalfser Derby op het programma. Eigenlijk weer een ‘finale’ waarbij SV Dalfsen een periode kon pakken en USV streed voor lijfsbehoud in de 4e klasse. SV Dalfsen was de beter voetballende ploeg maar USV compenseerde dit met een flinke dosis strijd. Het droge hobbelige veld op Sportpark Hulskampen maakte het de ploeg van de afscheid nemende Peter Reumer lastig. Toch was het Jeroen Kamphuis die SV Dalfsen in de 36e minuut op voorsprong schoot na goed voorbereidend werk van Daan van der Vegt. Lang kon Dalfsen niet genieten van deze voorsprong want vlak voor rust wist Leon Kooiker te scoren voor USV. Na rust eenzelfde spelbeeld, zeker omdat inmiddels bekend was geworden dat naaste concurrent Diepenveen op voorsprong stond bij SV Zwolle. Peter Reumer bracht halverwege twee frisse krachten binnen de lijnen maar een doelpunt bleef uit. Dalfsen bleef het proberen maar USV hield stand mede dankzij een warrig fluitende leidsman. Toen na 90 minuten het eindsignaal klonk kon de balans worden opgemaakt; beide ploegen spelen geen nacompetitie en komen volgend jaar weer uit in de vierde klasse H.