Steun Combi JO19-1 in de jacht op promotie!

Het Combiteam JO19-1 is hard op weg om de ijzersterke tweede seizoenshelft te bekronen met promotie naar de Hoofdklasse. In de nacompetitie heeft de ploeg inmiddels afgerekend met SP Lochem JO19-1. Tegenstander in de tweede ronde is Robur et Velocitas JO19-1.

Komende zaterdag staat de eerste wedstrijd op het programma. Op Sportpark Gerner staan Dalfsen/ASC’62 JO19-1 en Robur et Velocitas JO19-1 om 14.30 uur aan de aftrap. De return vindt een week later plaats in Apeldoorn.

Mocht het Combiteam erin slagen om ook de tweede ronde te overleven, dan kwalificeert de ploeg zich voor de finale van de nacompetitie. Op neutraal terrein is dan de winnaar van de dubbele confrontatie tussen Zeewolde JO19-1 en ZAC JO19-1 de tegenstander.

Kom aanstaande zaterdag allemaal naar Sportpark Gerner en steun JO19-1 in de jacht op promotie naar de Hoofdklasse!

Volg SV Dalfsen op social media: