Sterk SV Dalfsen 1 wint van Diepenveen 1

SV Dalfsen trad vandaag in Diepenveen aan in splinternieuwe ‘uit’-tenue’s en kwam sterk uit de startblokken. Diepenveen was enigszins verrast maar leek na zo’n 10 minuten het spel van Dalfsen weer onder controle te krijgen. Na een gelijk opgaande fase zette Dalfsen een goede combinatie op. Daan van der Vegt wist Erik Koedijk te bedienen en het schot dat hierop volgde wist de doelman niet goed te verwerken. Jeroen Kamphuis wist hiervan te profiteren en scoorde de 0-1 voor Dalfsen. Vlak voor rust werd de schade voor Diepenveen nog groter toen de prima spelende Erik Koedijk met een prachtige stift de doelman van Diepenveen passeerde, 0-2 en rust. Er werd weinig weggegeven door Dalfsen, mede dankzij een solide keepende Jarnick Marsman. In de tweede helft werd er aan beide zijden gewisseld, trainer Jacob Grooten bracht de jeugdige Joren Rietman in het veld die met een schitterend schot de Diepenveense goalie bijna wist te verschalken. Het was uiteindelijk Jeroen Kamphuis die de buitenspelval wist te omzeilen en oog in oog met de doelman niet faalde, eindstand 0-3 voor Dalfsen. Komende woensdag speelt SV Dalfsen onder 21 jaar thuis op Sportpark Gerner tegen de beloften van Dos Kampen, aanvang 19.30 uur. Volgende week zondag staat de thuiswedstrijd tegen Broekland 1 op het programma, aanvang 14.00 uur.