Spelletjesochtend F pupillen groot succes!

Onder schitterende weersomstandigheden hebben maar liefst 34 F League spelers en F spelers Zaterdag 11 juni meegedaan aan het afsluitende spelletjescircuit.

Op het programma stonden vooral schietonderdelen. De toekomstige toppers namen penalty’s, schoten via een schans in 1 van de negen hoepels, of in de cementton en natuurlijk het mikken door een “brievenbus” en op verschillende vakken. Het onderlinge partijtje viel erg in de smaak, waarbij een aantal ouders van F2 de kans grepen om tegen hun eigen kroost te spelen. (gelukkig hebben we de foto’s nog). Een mooie afsluiting van een leuk voetbalseizoen.

Met een zakje chips en een echt certificaat met foto verlieten de deelnemers om 12:30 uur het voetbalpark. Nogmaals bedankt alle ouders die een handje, of voetje meegeholpen hebben.

SONY DSC

spelletjesochtend-11 spelletjesochtend-12 spelletjesochtend-13 spelletjesochtend-14 spelletjesochtend-15 spelletjesochtend-16 spelletjesochtend-17 spelletjesochtend-18