Spelersbus SV Dalfsen reist af naar Oekraïne

De spelersbus van SV Dalfsen gaat de landsgrenzen over. Touringcarmaatschappij South West Tours gebruikt de bus om mee af te reizen naar het grensgebied van Polen en Oekraïne.

Vrijdagmiddag zijn vier chauffeurs en een tolk, die zich vrijwillig aanmeldden, begonnen aan de reis van zo’n 1.400 kilometer naar Przemyśl, vlakbij de grens van Oekraïne met Polen. Het voertuig is volgeladen met allerlei spullen die de inwoners van Oekraïne op dit moment hard nodig hebben, zoals eten, schoon drinkwater en toiletpapier.

Op de terugweg naar Nederland worden vluchtelingen meegenomen deze kant op, zij worden verspreid over opvangadressen in de wijde regio. Als alles volgens plan verloopt, keert de bus zondagochtend terug in Dalfsen.

Bij de organisatie van deze rit kan South West Tours rekenen op veel steun van ondernemers uit de regio. Zo wordt de brandstof gesponsord door Fieten Olie. Ook de spullen die naar het rampgebied worden gebracht, zijn dankzij sponsoring gerealiseerd.

Volg SV Dalfsen op social media: