Reminder: Geef je op voor het Koppeldarttoernooi bij SV Dalfsen!

Komende zaterdag is het zover: de vierde editie van het Koppeldarttoernooi bij SV Dalfsen staat op het programma. Inmiddels hebben 27 koppels zich al opgegeven. Ben jij er ook bij? In de kantine vliegen die dag vanaf 12.00 uur de pijlen weer het bord in. Deelname is voor SVD-leden vanaf de O17-junioren, trainers, leiders en ouders van leden. Er wordt gespeeld in koppels, waarvan tenminste één van de twee lid is van SV Dalfsen, of trainer, leider of ouder is van een SVD-lid.

Wie volgt de kampioenen van vorig jaar op en wordt het Dart-kampioenskoppel van Dalfsen en wint de wisselbeker? Ga de uitdaging aan en schrijf je als koppel in via onderstaand formulier. Deelname kost €10,- per koppel, contant te betalen op 17 december, voor aanvang van het toernooi. Je kunt je opgeven tot en met 15 december, dan sluit de inschrijving. Voor vragen kun je mailen naar: activiteitencommissie@svdalfsen.nl.

Opgave

darts
Foto: Johan Bokma