Ook Veteranen gaan voor kampioenschap

Behalve Dalfsen 1 kan er zondag nog een team van SV Dalfsen kampioen worden. De Veteranen mogen het feest gaan vieren als ze in eigen huis winnen van Dedemsvaart.

Eenvoudig zal dat zeker niet worden, want Dedemsvaart is de enige overgebleven concurrent voor het kampioenschap. De ploeg staat weliswaar één punt achter Dalfsen, maar heeft ook een wedstrijd minder gespeeld. Een gelijkspel is dus niet genoeg voor de Veteranen van Dalfsen.

Als het lukt om te winnen, dan vieren de Veteranen, net als vorig seizoen, het kampioenschap. Samen met een eventueel titelfeest van Dalfsen 1 kan het dan zondag dan zomaar een heel mooi feest worden. De wedstrijd van de Veteranen begint om 10.30 uur.

Stand bovenin:
1. Dalfsen 17 – 41 (+45)
2. Wijhe 18 – 41 (+42)
3. Dedemsvaart 16 – 40 (+36)
4. Broekland 17 – 29 (+6)

Alle ploegen spelen 18 wedstrijden

Programma:
19-05: Dalfsen – Dedemsvaart
26-05: Dedemsvaart – Broekland

Volg SV Dalfsen op social media: