Nog een paar plekken vrij: Koppel Darttoernooi

Komende zaterdag, 16 december, organiseert SV Dalfsen voor de tiende keer het SVD Koppel Darttoernooi. Bij deze jubileumeditie vliegen de pijlen in de kantine vanaf 13.00 uur weer het bord in. Het gaat hard met de inschrijving, er zijn nog maar een paar plekken vrij. VOL = VOL!

Deelname is voor SVD-leden vanaf de O17-junioren, trainers, leiders en ouders van leden. Er wordt gespeeld in koppels, waarvan tenminste één van de twee lid is van SV Dalfsen, of trainer, leider of ouder is van een SVD-lid.

Wie volgt Chiel Huisjes en Koen Sloot op? Wie wordt het Darts-kampioenskoppel van Dalfsen en wint de wisselbeker? Ga de uitdaging aan en schrijf je als koppel in via onderstaand formulier. Deelname kost €10,- per koppel, contant te betalen op 16 december, voor aanvang van het toernooi. Je kunt je opgeven tot en met 15 december, dan sluit de inschrijving. Voor vragen kun je mailen naar: activiteitencommissie@svdalfsen.nl.

Opgave

Hall of fame:
2013: Arjan Kouwen / Rudy de Graaf
2014: Arjan Kouwen / Rudy de Graaf
2015: Arjan Kouwen / Rudy de Graaf
2016: Arjan Kouwen / Rudy de Graaf
2017: Arjan Kouwen / Rudy de Graaf
2018: Jeroen Kamphuis / Gijs Wiltvank
2019: Hugo van Leussen / Marco Eikenaar
2020:
2021:
2022: Chiel Huisjes / Werner Snel
2023: (voorjaar): Chiel Huisjes / Koen Sloot
2023: (najaar): ??

darts

Volg SV Dalfsen op social media: