Mooie krachtmeting voor E1 op pupillentoernooi bij S.V. Nieuwleusen

Zaterdag 28 mei was het dan zover. E1 ongeslagen kampioen in de 2de klasse mocht zich gaan laten zien op een toernooi met teams die uitkomen in de hoofdklasse. Helaas kon het team maar met 6 eigen spelers aantreden. Gelukkig moest de andere kampioen Dalfsen E2 het veld naast ons spelen zodat wij van hun spelers gebruik konden maken.

Ondanks dat het erg warm was en het team niet compleet en daardoor niet optimaal opgesteld kon worden werd er goed tegenstand geboden! Ook door de jongens van E2.

De volgende uitslagen.
Dalfsen-SC Genemuiden E1 kampioen hoofdklasse 1-2.
Dalfsen-SV Nieuwleusen E1 kampioen hoofdklasse 1-1.
Dalfsen-VV Nunspeet E1 kampioen hoofdklasse en ook regio kampioen was met veel kwaliteiten en wij zonder wissels een maatje te groot. 1-9.

Tegen Haarle E1 2de in onze competitie en toen gelijk gespeeld was nu de piepe leug! 0-4. We zijn niet in de prijzen gevallen, maar voor de gezond Dalfser vechtlust hadden ze er een verdient. Deze resultaten geven alleen maar meer vertrouwen in het uitkomen op de NK beach soccer toernooi 16 juli in Scheveningen.

Gr. Barry van Hessem

11