Maarten Pouwels beleeft ongelofelijk profdebuut in Adelaarshorst

Onder toeziend oog van zo’n 8.000 toeschouwers heeft Maarten Pouwels vrijdagavond een droomdebuut beleefd in het profvoetbal. De spits, die dertien jaar actief was voor SV Dalfsen, zorgde met zijn eerste balcontact direct voor een doelpunt in het duel Go Ahead Eagles – Jong FC Utrecht.

Het was lekker invallen voor Maarten. Toen hij in de 76e minuut spits Thomas Verheydt verving stonden de Eagles al met 3-0 voor. Slechts vijf minuten had Maarten nodig om de score verder op te voeren. Op aangeven van Jaroslav Navrátil schoof hij de bal koelbloedig tegen de touwen. Even later bepaalde ploeggenoot Paco van Moorsel de eindstand op 5-0.

Mooi was dat een groot aantal Dalfsenaren getuige was van Maartens droomdebuut. Een flink deel van zijn ploeggenoten van vorig jaar zag het doelpunt eigen ogen. Na René Eijkelkamp, 32 jaar geleden, schittert er opnieuw een SV Dalfsen-talent in de Eagles-voorhoede.

Volg SV Dalfsen op social media: