Komende zondag: feestelijke seizoensafsluiting

Zondag 21 mei staat bij SV Dalfsen in het teken van de afsluiting van het voetbalseizoen 2022/2023. Het eerste elftal speelt deze middag de belangrijke thuiswedstrijd tegen Germanicus. Drie punten zijn keihard nodig in de strijd om lijfsbehoud in de 1e klasse. We roepen alle leden en supporters op om het eerste elftal te steunen komende zondag.

Na afloop van de wedstrijd is het terras bij de kantine het decor voor muziek en volop gezelligheid. Rasartiest Herman komt optreden en hij neemt bovendien een Mystery Guest mee als verrassing. Ook zijn er weer mooie prijzen te winnen. En je hoeft niet op tijd naar huis, want de catering is geregeld en de kantine is geopend tot 21.00 uur.

Wees welkom bij SV Dalfsen op zondag 21 mei!

Volg SV Dalfsen op social media: