Kom naar dé Derby van Dalfsen!

Sportpark Gerner is zaterdagmiddag het decor van de enige échte derby van Dalfsen. Roodgeel tegen blauwwit, zondag tegen zaterdag en de westkant van het fietspad tegen de oostzijde. Oftewel: SV Dalfsen tegen ASC’62.

Extra mooi is dat het bekerduel samen valt met de kick-off van FC Dalfsen. Want ondanks alle verschillen hebben SV Dalfsen en ASC’62 sinds deze zomer een gezamenlijk jeugdafdeling. Dat wordt komende zaterdag gevierd met vele activiteiten. Lees er meer over op de website van FC Dalfsen.

Om 15.00 uur klinkt het fluitsignaal voor de aftrap bij ASC-SVD. Op het spel staat plaatsing voor de volgende ronde van het bekertoernooi. SV Dalfsen heeft aan een gelijkspel voldoende om zich te kwalificeren. ASC’62 zal met twee doelpunten verschil moeten winnen om zich zaterdag al te verzekeren van de knock-outfase. Bij een gelijkspel of een kleine nederlaag is de blauwwitte brigade afhankelijk van de uitslag bij Heino – Overwetering, het duel dat een dag later wordt gespeeld.

De laatste keer dat SV Dalfsen en ASC’62 elkaar troffen was op 26 augustus 2014, ook dat was een duel in de poulefase van het bekertoernooi. ASC’62 trok die dag aan het langste eind, de ploeg won met 2-1.

Uitslagen:
01-09: ASC’62 – Overwetering 3-0
02-09: Dalfsen – Heino 2-0
08-09: Heino – ASC’62 2-0
09-09: Overwetering – Dalfsen 2-3

Stand:
1. Dalfsen 2 – 6 (+3)
2. ASC’62 2 – 3 (+1)
3. Heino 2 – 3 (+0)
4. Overwetering 2 – 0 (-4)

De nummers 1 en 2 gaan door naar de volgende ronde.

Programma:
15-09: ASC’62 – Dalfsen
16-09: Heino – Overwetering

Volg SV Dalfsen op social media: