Kleine Kornuiten 4 tegen 4 toernooi

Ook dit jaar organiseren de voetbalverenigingen ASC ’62 en SV Dalfsen samen het Kleine Kornuiten 4 tegen 4 voetbaltoernooi. Graag nodigen wij jullie uit om op vrijdag 29 september a.s. vanaf 16.30 uur hieraan deel te nemen.

Bij een 4 tegen 4 toernooi voetbal je met een team van 4 spelers/speelsters tegen een ander team van 4 spelers/speelsters op een gedeelte van een voetbalveld met kleine doeltjes. Het is de bedoeling dat jullie je opgeven als team. Alle jongens en meisjes van groep 2 tot en met groep 8 kunnen aan dit toernooi meedoen.

Geef je tijdig op voor 11 september. Bij te laat opgeven of niet opgeven, hebben wij helaas geen presentje. Elk team moet een ouder, verzorger, oom, tante, juf of iemand anders van 18 jaar of ouder als (spel)leider opgeven!

Het is niet meer mogelijk je op te geven

Volg SV Dalfsen op social media: