Kersttoernooi ASC en SVD

Hallo jongens en meisjes!

Ook dit jaar organiseren wij als SV Dalfsen en ASC’62 het kerst zaalvoetbaltoernooi. Deze wordt gehouden op vrijdag 29 december en dinsdag 2 januari a.s. in de Trefkoele.

Het toernooi is bedoeld voor alle C, D, E en F spelers. De leider van je team zal een opgaveformulier ontvangen en dan hoor je vanzelf dat je je op kunt geven. De opgaves dienen voor 1 december a.s. in het bezit van de toernooicommissie te zijn.

F pupillen​29 december 2017
E pupillen​2 januari 2018
D pupillen​29 december 2017
C junioren​2 januari 2018

Daarnaast kunnen wij ook altijd goed vrijwilligers gebruiken voor dit toernooi. Dus mocht je zin en tijd hebben om een team te leiden of als scheidsrechter wedstrijden te fluiten, dan mag je je aanmelden op svd_asc_toernooien@hotmail.com.

Een sportieve groet namens de toernooicommissie van SV Dalfsen en ASC’62.

Volg SV Dalfsen op social media: