Kerstboomverkopers SV Dalfsen voor tiende keer in actie

Voor het tiende jaar op rij verkopen de vutters van SV Dalfsen komende maand kerstbomen in het dorp. Dat doen ze zoals gebruikelijk op het plein bij de katholieke kerk aan de Wilhelminastraat. De opbrengst komt ten goede aan SV Dalfsen, de katholieke kerk én Hospice ’t Huis De Pastorie Dalfsen.

Ook dit jaar is de kerstbomengroep er weer in geslaagd een prachtige partij bomen te kopen. Vanaf vrijdag 1 december gaat de verkoop los op de bekende locatie. Tot en met zaterdag 23 december staan de vrijwilligers van SV Dalfsen zes dagen per week klaar van 9.00 tot 17.00 uur en op vrijdagavonden zelfs tot 21.00 uur.

Haal dus ook tijdens deze jubileumeditie weer je kerstboom bij de verkopers aan de Wilhelminastraat!

Volg SV Dalfsen op social media: