Kerstbomengroep schenkt nieuwe partytent aan SV Dalfsen

Het noodweer van afgelopen dinsdag betekende het einde van de partytent van SV Dalfsen. Helaas waren we net te laat met het opruimen, nadat de tent zondag gebruikt is tijdens het kampioensfeest van Dalfsen 1. Dankzij een geste van de kerstbomengroep is SV Dalfsen echter binnen vier dagen voorzien van een gloednieuwe partytent!

De vrijwilligers van de kerstbomengroep, onder leiding van Bernard Booijink, hebben besloten om een nieuwe tent van tien bij vijf meter aan te schaffen voor SV Dalfsen. Deze gaat jaarlijks gebruikt worden tijdens de kerstbomenverkoop en is daarnaast bestemd voor gebruik bij activiteiten rondom de kantine van SV Dalfsen. Zaterdagochtend is de tent gelijk voor het eerst in elkaar gezet, zodat deze dienst kan doen tijdens het jubileumweekend van SV Dalfsen Handbal.

SV Dalfsen is zeer verguld met het gebaar van de kerstbomengroep en bedankt hen voor de gloednieuwe partytent!

  

Ohja, dit waren de laatste seconden van het vorige exemplaar…

Volg SV Dalfsen op social media: