FEESTWEEK | Jubileumactiviteit JO11, JO9 en F-League

Op zaterdag 2 september is het groot feest bij SV Dalfsen en dat geldt voor alle leeftijden. De jongste SVD’ers zijn die dag als eerst aan de beurt, met een voetbalactiviteit op Sportpark Gerner. Zij krijgen een combinatie voorgeschoteld van 4-4 wedstrijdjes en enkele individuele voetbalonderdelen.

Wie raakt als eerste de skippybal, loopt het snelst een slalom door poortjes en raakt het vaakst een doellat? We gaan het 2 september allemaal zien!

Voor het maken van de teams en schema’s willen we graag weten wie er allemaal mee gaan doen. Geef je kind daarom uiterlijk 28 augustus op voor deze activiteit en laat ook even weten of je zelf beschikbaar bent om als begeleider je steentje bij te dragen aan deze ochtend. Daarnaast begint de circuittraining voor de JO9 (17:30) en JO11 (18:30) maandag 4 september weer.

Datum: 2 september
Locatie: Kunstgrasveld voor kantine
Aanvang: 10:00 uur – 12:30 uur

Jubileumactiviteit F-league, JO9 en JO11
Volg SV Dalfsen op social media: