JO11-3G sluit seizoen af bij De Barones en Koesafari

Zaterdag 3 juni heeft de JO11-3G een succesvol seizoen (tweede in competitie) afgesloten met het eten van heerlijke pannenkoeken bij sponsor De Barones. De maaltijd werd vervolgd met een echte safari, namelijk een Koesafari bij Ommen.

Tijdens de safari werd van alles uitgelegd over het oude Hollandse ras Brandrode Vechtdal Rund, over de verhoudingen binnen de groep (één vrouw is altijd de baas) en over de avonturen van stier Remco. Daarnaast mochten de kinderen (klein en groot) om beurten de historische trekker besturen welke de safarikar trok.  En met verdere inwendige versterking in de prachtige entourage van de Vecht werd het zo bijzonder gezellig. Marc en Jolanda (De Barones) en Simone (Koesafari) hartelijk dank!


Volg SV Dalfsen op social media: