Het Roode Hert stelt kampioensbonus in vooruitzicht

Sponsor Het Roode Hert stelt, een avond voor de derby met USV, een kampioensbonus in het vooruitzicht voor de selectie van Dalfsen 1. Mocht het de mannen lukken om dit seizoen wederom bovenaan te eindigen, dan wacht een mooie beloning bij het restaurant. We ontvingen het volgende bericht:

“Het eerste elftal van SVD zit op het juiste spoor voor het Kampioenschap. Na hard trainen en schoffelen op de velden staan ze bovenaan. Pakken ze het op na de winterstop?? Het Roode Hert sponsort een compleet buffet voor het 1e met aanhang bij het kampioenschap. Als ze deze mooie voorsprong uit handen geven, is er een middagje schoffelen gepland bij Het Roode Hert, met als troost één pilsje aan de bar ;). Succes zondag!! Het team Het Roode Hert.”

Volg SV Dalfsen op social media: