Gezelligheid troef tijdens Super Sunday

De eerste Super Sunday van SV Dalfsen is super gezellig verlopen. Terwijl de regen met bakken naar beneden kwam was het in de kantine van SV Dalfsen goed toeven.

Direct na de wedstrijd werd een korte verloting gehouden met mooie prijzen van Albert Heijn, Bakkerij Van der Most, Visspeciaalzaak Dalfijn en Hotel Restaurant Het Roode Hert. Hierna werd de barbecue aangestoken en konden de liefhebbers kiezen uit diverse soorten vlees en salades. Auberge ’t Asje had veel zorg en aandacht aan het eten besteed en dat werd door de aanwezigen gewaardeerd.

Vervolgens volgde een spetterend optreden van volkszanger Wesley Wolters waarbij uit volle borst meegezongen werd. Al met al een geslaagde middag en voor herhaling vatbaar.

Volg SV Dalfsen op social media: