Geslaagde Voetbaldagen op Sportpark Gerner

De Zomer Voetbaldagen van ProjectSports zijn goed verlopen. Drie dagen lang stond Sportpark Gerner in het teken van dit evenement. Aanvallen, verdedigen, omschakelen, alles kwam aan bod.

Zo’n tachtig deelnemers in de leeftijd van 7 tot 14 jaar verzamelden zich maandagochtend op Sportpark Gerner. Daar stond de eerste ochtend in het teken van oefeningen voor de aanvallers. Dinsdag volgden verdedigende oefeningen en woensdag stond een laddercompetitie op het programma. Gedurende de drie middagen speelden de deelnemers een Champions League.

Qua weersomstandigheden hebben de voetballers en trainers dit jaar ook alle variaties meegemaakt. Van dertig graden op dinsdag tot stortregen een dag later. Desondanks kijkt de organisatie terug op een geslaagde editie, waarin de spelers op een plezierige manier aan hun voetballende kwaliteiten hebben gewerkt!Volg SV Dalfsen op social media: