Geslaagde feestavond veteranen

De veteranen van SV Dalfsen vierden afgelopen vrijdag hun seizoensafsluiting bij sponsor Grand Café Het Oude Station. Met zo’n 30 deelnemers was de opkomst bijzonder goed en de sfeer zat er gelijk al goed in.

Nadat iedereen van een drankje was voorzien startte de veteranen pub-quiz, 18 vragen over de veteranen in verschillende graden van moeilijkheid. Uiteindelijk was Berné Lenferink de terechte winnaar na een spannende finale met Jurgen Grobbee en Harold Eijkelkamp en Andre Westendorp.

Hierna werd even stil gestaan bij de oudste nog actieve veteraan bij SV Dalfsen. Wim van der Vegt, inmiddels 66 jaar, ontving uit handen van de leiders van het team een eigen SV Dalfsen shirt met opdruk en een kleine herinnering. Wim gaat nog een jaartje door dus ook volgend jaar kunnen we hem op de Dalfser velden bewonderen. Vervolgens kwamen de bruine fruitschalen op tafel en ging het feest tot in de kleine uurtjes door.

Volg SV Dalfsen op social media: