Eerste competitieduel sinds lange tijd voor SV Dalfsen

Komende zondag speelt SV Dalfsen voor het eerst sinds lange tijd weer eens een officieel competitieduel. Na een wisselend bekertoernooi is SC Bemmel de tegenstander en dat is er gelijk één van formaat. Vorig seizoen werd nog verloren van de ploeg uit het rivierengebied, de mannen van trainer Jacob Grooten zijn dus gewaarschuwd.

Dalfsen heeft ten opzichte van vorig seizoen een aantal wijzigingen doorgemaakt, zo stopten de ervaren Gijs Wiltvank en Remco Hultink en kwamen enkele A-junioren en Jesse Bos (ASC’62) de selectie versterken. Jesse Bos is overigens tegen Bemmel niet van de partij vanwege een vervelende blessure.

De wedstrijd wordt gespeeld op het hoofdveld van Sportpark Gerner en start om 14.00 uur. Bij een bezoek aan onze kantine verzoeken wij u om de geldende coronaregels in acht te houden. Buiten op het terras kunt u zonder coronatoegangsbewijs uw drankje nuttigen, binnen geldt een coronatoegangsbewijs verplichting (achter het lint). Alvast hartelijk dank voor uw medewerking.

Volg SV Dalfsen op social media: