Drie jeugdteams SV Dalfsen vieren kampioenschap!

Het was kampioenendag, zaterdag op Sportpark Gerner. Maar liefst drie jeugdteams vierden het kampioenschap. JO13-1, JO11-1 en JO11-2, allemaal eindigden ze bovenaan in de najaarscompetitie.

In de 2e klasse greep JO13-1 het kampioenschap door met 14-1 af te rekenen met OZC. Het team van trainer Ricardo Steenbergen en leiders Ellen Nijhoff en Bjorn van Hoorn sloeg een week eerder al een grote slag door bij concurrent Lemele met 0-1 te winnen.

Officieel was JO11-1 al een week kampioen, toen het in Hardenberg met 2-5 won van HHC. De ploeg van leiders Michel Lucas en Edu Broekhaar vierde het feestje zaterdag op Sportpark Gerner met een 3-2 overwinning op Wijhe’92.

De eerste kampioen van de zaterdag was JO11-2, het team van leiders/trainers Eefke Bosch, Aat Bakker en Hans Peter Rhee. Op Gerner speelde de ploeg tegen de nummer twee, CSV’28. Met een klinkende 4-1 overwinning de jongens kroonden zich tot ongeslagen kampioen in de derde klasse.

SV Dalfsen is trots op de goed presterende jeugdteams en feliciteert alle kampioenen met de behaalde prestaties!

JO13-1:
b-d1-2

JO11-1:
e1

JO11-2:
e2