Dalfsen 1 start voorbereiding op 5 augustus

Het eerste elftal begint op woensdag 5 augustus met de voorbereiding op het seizoen 2020/2021. Vervolgens staan vier oefenwedstrijden en drie bekerduels op het programma, voordat op zondag 20 september de competitie begint.

SV Dalfsen gaat het nieuwe seizoen in met een iets andere selectie. Ervaren krachten Sjoerd Klarenbeek, Fernandez Pruik en Frank Schurer gaan lager voetballen. Vanuit de jeugdopleiding maakten vorig seizoen Ole Woltmeijer, Sam van den Anker, Bas Pietersma en Nick Dommerholt al de overstap naar de selectie. “Zij moeten nu hun kans pakken”, zegt hoofdtrainer Jacob Grooten.

Daarnaast krijgt JO19-speler Vince van den Anker in de voorbereiding de kans om zich te bewijzen en gaat zijn teamgenoot Dann Kottink wekelijks meetrainen met het eerste elftal.

Onder voorbehoud van wijzigingen ziet de voorbereiding er zo uit:

Kijk voor het meest actuele programma altijd op de teampagina!

Volg SV Dalfsen op social media: