Dalfsen 1 oefent tegen SC Hörstel

Het eerste elftal van SV Dalfsen reist in de voorbereiding op het nieuwe seizoen af naar Duitsland voor een oefenduel tegen SC Hörstel. De selectie vertrekt op vrijdag 12 augustus en keert op zondag 14 augustus weer terug.

Afgelopen weekend brachten Ard Busscher en Arjan Bosch alvast een bezoekje aan het zo’n 115 kilometer verderop gelegen Hörstel. Daar werden ze verwelkomd door voorzitter Jürgen Lücke en hoofd voetbalzaken Christian Recker. Ook werd alvast gesproken over een eventueel onderling oefenduel in 2017. Het is de bedoeling dat de selectie van SC Hörstel in het jubileumjaar van SV Dalfsen deze kant op komt.

SC Hörstel, uit de gelijknamige partnergemeente van Dalfsen, komt uit in de Kreisliga A, het negende niveau van de Duitse voetbalpiramide. In die competitie eindigde de ploeg afgelopen seizoen op de zesde plaats. In het district waarin Hörstel actief is, district Tecklenbrug, kent de Duitse competitieopzet twaalf niveaus.

Lees hier het artikel op de website van SC Hörstel.

Horstel