BEKER | Dalfsen woensdagavond tegen IJVV

In de volgende ronde van de districtsbeker neemt Dalfsen 1 het woensdagavond op tegen IJVV. Het duel wordt gespeeld op Sportpark Den Uithoek in IJsselmuiden en begint om 20.00 uur.

IJVV komt uit in de Tweede Klasse H van het zaterdagvoetbal, waarin de ploeg momenteel op de derde plaats staat. In het bekertoernooi rekende de ploeg onlangs af met SCD’83 (4-2). In de poulefase speelde IJVV tegen VSCO’61, CVVO en Go Ahead Kampen.

SV Dalfsen zorgde voor een stunt door in de vorige ronde te winnen bij Eersteklasser De Zweef (0-1). In de poulefase versloeg de ploeg van Jacob Grooten achtereenvolgens Broekland (5-2), Vilsteren (8-0) en Mariënheem (6-0).

Tussenronde
Mocht Dalfsen 1 ook het duel met IJVV winnend afsluiten, dan volgt in december een tussenronde. Eventuele tegenstander daarin is de winnaar van de wedstrijd DKB – DAVO. Bekijk hier het volledige bekerprogramma.

Volg SV Dalfsen op social media: