BEKER | Dalfsen ontmoet IJVV

In de volgende ronde van de districtsbeker neemt Dalfsen 1 het op tegen IJVV. Het duel wordt gespeeld in IJsselmuiden, op woensdag 29 november. Dat bleek dinsdagavond tijdens de loting, die plaatsvond in de kantine van TVC’28 in Tubbergen.

IJVV komt uit in de Tweede Klasse H van het zaterdagvoetbal, waarin de ploeg momenteel op de tweede plaats staat. In het bekertoernooi rekende de ploeg onlangs af met SCD’83 (4-2). In de poulefase speelde IJVV tegen VSCO’61, CVVO en Go Ahead Kampen.

SV Dalfsen zorgde voor een stunt door in de vorige ronde te winnen bij Eersteklasser De Zweef (0-1). In de poulefase versloeg de ploeg van Jacob Grooten achtereenvolgens Broekland (5-2), Vilsteren (8-0) en Mariënheem (6-0).

Tussenronde
Mocht Dalfsen 1 ook het duel met IJVV winnend afsluiten, dan volgt in december een tussenronde. Eventuele tegenstander daarin is de winnaar van de wedstrijd DKB – ASC’62 / DAVO.

Volg SV Dalfsen op social media: