Alle wedstrijden van zondag afgelast

Alle voetbalwedstrijden voor zondag 9 februari in het prof- en het amateurvoetbal zijn afgelast. De KNVB concludeerde dat door de verwachte weersomstandigheden de veiligheid van de supporters en spelers niet kan worden gewaarborgd.

Het KNMI heeft voor zondag vanwege de naderende storm Ciara voor het hele land Code Oranje afgekondigd. De storm neemt volgens verwachting naarmate de dag vordert in kracht toe, oplopend tot windstoten met een kracht van 120 kilometer per uur. Omdat het onverantwoord is om in die weersomstandigheden te voetballen en spelers en supporters van en naar stadions en sportcomplexen te laten komen, is besloten om de wedstrijden uit het programma te halen.

Voor het amateurvoetbal wordt komende week bekeken wanneer de afgelaste wedstrijden kunnen worden ingepland.

Volg SV Dalfsen op social media: