Aftelklok in de spotlights bij Oranjefeesten

De aftelklok van FC Dalfsen heeft de afgelopen week doorgebracht bij de Oranjevereniging. In de feesttent op het evenemententerrein was de countdown getuige van de Oranjefeesten. Wie muntjes heeft gehaald zal het zeker niet ontgaan zijn.

De aftelklok is onthuld tijdens het afgelopen Bukkumtoernooi, op Oudjaarsdag in de Trefkoele. Tot 1 september, de startdatum van de samengevoegde jeugdafdeling van SV Dalfsen en ASC’62, staat de klok wekelijks op een andere zichtbare locatie in Dalfsen.

Afgelegde route tot dusver:
1. Trefkoele+
2. Woonzorgcentrum Rosengaerde
3. Jumbo Kamphuis
4. Uw Groenteman Harrie Ponsteen
5. Nikki’s
6. De Snackcorner
7. Hak-In
8. ACS Laarman
9. Pureshine
10. Kiddybe
11. Oranjefeesten
12. …

Volg SV Dalfsen op social media: