Aftelklok FC Dalfsen deze week bij Pureshine

De aftelklok van FC Dalfsen staat deze week bij Pureshine. Dinsdag arriveerde de klok bij de salon aan de Korenstraat, na de afgelopen week te hebben doorgebracht bij ACS Laarman Satelliet & Campertechniek.

Pureshine is de kapsalon, schoonheidssalon en nagelstudio van Corine Dijk. Zelf heeft ze jarenlang gevoetbald, en haar vader Herman Dijk maakt zich nog altijd verdienstelijk op Sportpark Gerner als lid van de beheercommissie. Beiden zijn voorstander van de naderende samensmelting in Dalfsen.

De aftelklok is onthuld tijdens het afgelopen Bukkumtoernooi, op Oudjaarsdag in de Trefkoele. Tot 1 september, de startdatum van de samengevoegde jeugdafdeling van SV Dalfsen en ASC’62, staat de klok wekelijks op een andere zichtbare locatie in Dalfsen.

Afgelegde route tot dusver:
1. Trefkoele+
2. Woonzorgcentrum Rosengaerde
3. Jumbo Kamphuis
4. Uw Groenteman Harrie Ponsteen
5. Nikki’s
6. De Snackcorner
7. Hak-In
8. ACS Laarman
9. Pureshine
10. …

Volg SV Dalfsen op social media: