AED op Sportpark Gerner te vinden bij kleedkamers

Het nieuwe seizoen is begonnen en daarom is het belangrijk om nog eens onder de aandacht te brengen dat er op Sportpark Gerner een Automatische Externe Defibrillator (AED) aanwezig is. Deze hangt op een mooie centrale locatie op het park, namelijk bij de ingang van de SVD-kleedkamers en vlakbij de entree van het ASC-clubgebouw. Bij noodgevallen is dit apparaat binnen handbereik; in de kantine zelf is geen AED meer aanwezig.

Een AED is een draagbaar apparaat dat het hartritme weer kan herstellen bij een hartstilstand. Dit gebeurt door het geven van een elektrische schok. Een AED bevat twee elektroden die je op de borstkas van het slachtoffer moet plakken. Als dat gebeurd is, analyseert de AED het hartritme en krijg je precies te horen wat je moet doen: doorgaan met reanimeren of op de knop drukken om een schok toe te dienen.

Kijk voor meer informatie op www.hartstichting.nl.

Volg SV Dalfsen op social media: