Ga met de bus mee naar Holten – Dalfsen!

Op voormalig Koninginnedag, zondag 30 april, heeft Dalfsen 1 de kans om het kampioenschap in de Vierde Klasse H veilig te stellen. Op bezoek bij nummer twee Holten zal bij een gelijkspel of een overwinning het feest losbarsten. Vanaf Sportpark Gerner rijdt, net als tegen Broekland, een supportersbus. Aanmelden kan vanaf nu!

Gespeeld – Punten Doelsaldo
1. Dalfsen 23 – 59 +62
2. Holten 23 – 51 +35
3. Broekland 23 – 49 +21

Resterende wedstrijden:

Om met zoveel mogelijk supporters naar Holten af te reizen, is besloten geen entree te vragen voor de bus. Je kunt dus gratis mee! Bij de toegangspoort van Holten zal wel entree gevraagd worden. Ga jij komende zondag mee? Geef je dan op door een mailtje te sturen naar pr@svdalfsen.nl!

Programma zondag 30 april:

12.30 uur Verzamelen op Sportpark Gerner
12.45 uur Vertrek bus
14.00 uur Aftrap Holten 1 – Dalfsen 1
± 16.45 uur Vertrek richting Sportpark Gerner

Volg SV Dalfsen op social media: