Aftrapbijeenkomst voor leiders, trainers en coördinatoren SVD-jeugd

Zoals ieder jaar heeft SV Dalfsen een moment gepland om het seizoen te openen met alle jeugdtrainers, -leiders, -coördinatoren en andere betrokkenen. Deze aftrapbijeenkomst vindt plaats op woensdag 13 september om 19.30 uur in de kantine van SV Dalfsen.

Deze bijeenkomst is de officiële opening van het nieuwe seizoen, waarbij organisatorische, maar ook technische zaken besproken worden. Daarnaast zijn zoveel mogelijk coördinatoren aanwezig, zodat we weten wie bij welke naam hoort.

Het is een normale trainingsavond, dus daarom zal een aantal personen niet aanwezig kunnen zijn, maar we hopen in ieder geval dat één afgevaardigde leider/trainer per team aanwezig kan zijn. De bijeenkomst zal ongeveer een uur in beslag nemen.

Voorafgaand aan de aftrapbijeenkomst vindt een instructie plaats voor beginnende clubgrensrechters.

Volg SV Dalfsen op social media: