Organisatie

Bestuur
Het algemeen bestuur bestaat uit zeven personen. Het dagelijks bestuur wordt gevormd door de voorzitter, penningmeester en secretaris.

Voorzitter
‘Vacant’, voorzitter@svdalfsen.nl
(a.i. voorzitter: Dirk Mosterman)

Secretaris
Gerriët Schutte
secretaris@svdalfsen.nl

Penningmeester
Marc Kool
penningmeester@svdalfsen.nl

Voetbalzaken
Wim van der Vegt
tcsenioren@svdalfsen.nl

Onderhoud & Beheer
Jan Bosch
beheerenonderhoud@svdalfsen.nl

Algemene zaken
Janny Grolleman
algemenezaken@svdalfsen.nl

PR- en communicatie
Steve Oosterkamp
pr@svdalfsen.nl


Ledenadministratie
Gert Halfman
ledenadministratie@svdalfsen.nl

Sponsorcommissie
Dirk Mosterman/Frank Schurer
sponsoring@svdalfsen.nl

Activiteitencommissie
Ellen Rietman/Monique van der Vegt
activiteitencommissie@svdalfsen.nl

Hoofd jeugdopleiding
Jeroen Booijink
tcjeugd@svdalfsen.nl

Gastheer
Nico Boerdijk

Zaalvoetbal
Gerriët Schutte
zaalvoetbal@svdalfsen.nl

Babbeltje
Thijs Mosterman
babbeltje@svdalfsen.nl

Website
Wilco Rietman
webmaster@svdalfsen.nl

Vrienden van SV Dalfsen
Robert Haarman
vriendenvan@svdalfsen.nl

Lief en leed
Jos Ramaker
josramaker@tiscali.nl


Kantinecommissie
Berné Lenferink
kantine@svdalfsen.nl

Penningmeester kantine
Jeroen Reimert
penningmeesterkantine@svdalfsen.nl

Inkoop kantine
Koen Sloot
inkoopkantine@svdalfsen.nl

Rooster kantine
Jos Meulhof
roosterkantine@svdalfsen.nl


Wedstrijdsecretaris senioren
Harrie Koerhuis
secretariaat-senioren@svdalfsen.nl

Wedstrijdsecretaris junioren
Anne Feijen, 0648766727
secretariaat-junioren@svdalfsen.nl

Wedstrijdsecretaris pupillen
Sjoerd Schrijver, 0637422678
Ginette Westerman
secretariaat-pupillen@svdalfsen.nl


Scheidsrechterszaken senioren
Jan Bredewold
scheidsrechtersenioren@svdalfsen.nl

Scheidsrechterszaken jeugd
Aukje Wagemans
scheidsrechtersjeugd@svdalfsen.nl


Coördinator senioren | 1e en 2e elftal
VACATURE (Waarnemend: Wim van der Vegt)
tcsenioren@svdalfsen.nl

Coördinator senioren | 3e elftal en lager
Nico Noordman
senioren@svdalfsen.nl

Coördinator JO-19
Hans Westerhof, 0620158062
jo19@svdalfsen.nl

Coördinator JO-17
VACATURE (Waarnemend: Hans Westerhof)
jo17@svdalfsen.nl

Coördinator JO-15
Kees Kiezebrink
jo15@svdalfsen.nl

Coördinator JO-13
Eefke Bosch
jo13@svdalfsen.nl

Coördinator JO-11
Wim Ekkelenkamp
jo11@svdalfsen.nl

Coördinator JO-09
Jeroen van Gils
jo09@svdalfsen.nl

Coördinator zaal (jeugd)
Wim Ekkelenkamp
jo11@svdalfsen.nl

Coördinator F-League
Thomas Valk, 0638243578
fleaque@svdalfsen.nl


Algemeen mailadres:
info@svdalfsen.nl